D vitamīns

Zinātniski apstiprināts D3 vitamīna līderis Latvijā

Laikā, kad D3 vitamīns ir nonācis uzmanības epicentrā, prieks par pašmāju ziņu – vērienīgu pētījumu, kas veikts ar mērķi, noteikt D3 vitamīna produktu spēju efektīvi, īsā lietošanas periodā paaugstināt kopējā D vitamīna līmeni cilvēkiem ar nepietiekamu un vidēji smagas pakāpes D vitamīna deficītu.

D3 vitamīns pasaulē
Šobrīd D3 vitamīns un tā iedarbība uz organismu pasaulē piesaistījusi pastiprinātu veselības nozares speciālistu un zinātniekuuzmanību – kopš pandēmijas sākuma jau daudzos pētījumos rasta saikne starp D vitamīna deficītu un biežāku saslimšanu ar korona vīrusa izraisīto Covid-19.

Balstoties uz to, ka D vitamīns ne tikai palīdz uzturēt kaulu veselību, bet arī ietekmē imūnsistēmas darbību, zinātnieki ir izvirzījuši hipotēzes, vai D vitamīns varētu būt preventīvs sargs cīņā pret Covid-19, un skaidro saistību starp zemu vidējo D vitamīna līmeni un augstāku saslimstību un mirstības rādītājiem. 

Pārliecinoši rezultāti
Trīsdesmit dienu garumā pētījuma dalībnieki, sadalīti trīs grupās, uzņēma vietējā farmācijas zīmola LYL love your life® D3 vitamīna LYLsunD3 un placebo produktus. Pētījumam sākoties un beidzoties, katram dalībniekam tika fiksēts kopējā D vitamīna jeb 25(OH)D līmenis asinīs.

Pētījuma rezultāti iepriecināja gan zinātniekus, gan farmācijas zīmola komandu – 92% pētījuma dalībniekiem pēc 30 dienu ilgas LYLsunD3 lietošanas tika novērots kopējā D vitamīna līmeņa pieaugums. 

Ja pētījuma sākumā dalībniekiem D vitamīna rādītājs bija vidēji 21,76 ng/ml, tad pētījuma beigās rādītājs sasniedza jau 45,73 ng/ml. Vislabākos rezultātus uzrādīja tie pētījuma dalībnieki, kuriem bija izteikts D3 vitamīna deficīts– viņu 25(OH)D līmenis asinīs pacēlās pat par 197%. 

No publiski pieejamās informācijas Latvijā par zinātniski pētītiem D3 vitamīna produktiem un to efektivitāti, LYLsunD3 ir vienīgais D3 vitamīns Latvijā ar zinātniski pierādītu augstāko efektivitāti.

LYLsunD3 produkta ātrā uzsūkšanās un efektīvā iedarbība ir skaidrojama ar patentēto mirkoemulsijas LYLmicro™ bāzi. Vitamīns, iepūsts zem mēles vai vaiga iekšpusē, mikropilienu veidā caur mutes gļotādu nokļūst asinsritē. Turklāt vitamīna uzņemšanā tiek apiets kuņģa-zarnu trakts. 

Lai zinātniski apstiprinātu LYLsunD3spreja iedarbību, pētnieki analizēja un salīdzināja vairākus D3 vitamīna produktus.

Arī šajos mērījumos kā absolūts līderis sevi pierādīja LYLsunD3, kas trijos dažādos uzsūkšanās laika periodos (30 minūtes, 3 stundas un 16 stundas pēc izsmidzināšanas) uzrādīja aptuveni 4 reizes labākos dotumus, salīdzinot ar D vitamīna sprejiem uz eļļas un ūdens bāzēm.

“Ņemt dalību šādā pētījumā, neapšaubāmi bija riskanti. Ne kurš katrs farmācijas ražotājs būs gatavs likt savu produktu zem pētnieku lupas, bez tam ar tik pretenciozu mērķi – atrast iedarbības efektivitātē visjaudīgāko. Mūsu zīmola filozofija ir sniegt Latvijas iedzīvotājiem vērtīgāko un inovatīvāko, līdz ar to mēs esam pārliecināti par katra mūsu produkta spēku. Nu ieguvām arī zinātnisku apstiprinājumu,” secina LYL love your life® radītājs un vadītājs Klaids Grunte. 

LYLsunD3 ir 100% dabiskas izcelsmes D3 vitamīns izsmidzināmas mikroemulsijas LYLmicro™ formā, bagātināts ar apelsīnu garšu un dabisku saldinātāju – ksilītu, kas kalpo mutes un zobu veselībai. LYLsunD3 produktu spreja flakoni ir ērti un paredzēti līdz 125 lietošanas reizēm jeb 4 lietošanas mēnešiem.

No publiski pieejamās informācijas Latvijā par zinātniski pētītiem D3 vitamīna produktiem un to efektivitāti, LYLsunD3 ir vienīgais D3 vitamīns Latvijā ar zinātniski pierādītu augstāko efektivitāti.

LYLsunD3

LYLsunD3 2000 SV – lai uzturētu optimālu D vitamīna līmeni organismā. 

LYLsunD3 4000 SV PROFESSIONAL – lai sekmīgi novērstu D vitamīna nepietiekamību vai deficītu.

LYLsunD3 KID 600 SV – lai uzturētu optimālu D vitamīna līmeni bērnam no 1 līdz 7 gadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *