LYL BIOTIC intim

Patentēti probiotiku celmi ar klīniski pierādītām veselību veicinošām īpašībām.

LYLBIOTIC intim

Pierādīta klīniskā efektivitāte

LYLBIOTIC intim sastāva klīniskā efektivitāte ir pierādīta četros dubultaklos, randomizētos, placebo kontrolētos pētījumos

Samazina maksts kairinājuma simptomus kā niezi un izdalījumus

¹ Russo, R., Edu, A. & De Seta, F. Arch Gynecol Obstet 298, 139–145 (2018).

Efektīvi palielina pienskābo baktēriju skaitu makstī

¹ De Alberti, D., Russo, R., Terruzzi, F. et al. Arch Gynecol Obstet 292, 861–867 (2015).

Sievietēm ar vulvovaginālo kandidozi samazina niezi un izdalījumus, mazina atkārtotu infekciju risku

¹ Russo R, Superti F, Karadja E, De Seta F. Mycoses. 2019; 62: 328–335.

Sievietēm ar bakteriālo vaginozi samazina niezi un izdalījumus, mazina atkārtotu infekciju risku

¹ Russo R, Karadja E, De Seta F. Benef Microbes. 2019 Feb 8;10(1): 19-26.

Dubultaklu, randomizētu, placebo kontrolētu pētījumu pārskats

Pētījuma mērķis: novērtēt Nugent skalas rādītāju izmaiņas sievietēm ar vidēji novērtētu maksts mikrobiotu, kuras 15 dienas ārstētas ar L.acidophilus La-14® un L.rhamnosus HN001™ maisījumu kombinācijā ar liellopu laktoferīnu RCX™ (Respecta®) vai placebo.

Zinātne aiz katra LYLBIOTIC intim celma

Patentēti baktēriju celmi La-14® un HN001™ – tās ir ekskluzīvas tiesības iekļaut šos celmus LYLBIOTIC intim sastāvā

4

Klīniskie Pētījumi

100+

Zinātnieku Komanda

12

Miljardi Baktēriju

1

Produkts Latvijā

Baktēriju celmu La-14® un HN001™ kombinācija

LYLBIOTIC intim sastāvu veido unikālu, patentētu probiotiku celmu Lactobacillus acidophilus La-14® un Lactobacillus rhamnosus HN001™ kombinācija, kas ir ar klīniski pierādītu efektivitāti sievietes uroģenitālajai veselībai. 

Lai baktēriju celmi tiktu reģistrēti ir jāveic 8 nozīmīgi soļi, sākot ar baktēriju dzīvotspējas laboratorisko novērtējumu un beidzot ar klīnisko pētījumu bāzi par drošību un efektiem.

Baktēriju celms attiecas uz ģenētiski atšķirīgu grupu tajā pašā baktēriju sugā, kas spēj demonstrēt unikālas īpašības un spējas. Pat vienas sugas ietvaros ģenētiskās atšķirības var izraisīt dažādas īpašības, piemēram, noturību, spēju pieķerties zarnu sieniņām vai specifisku ietekmi uz cilvēka veselību.

Zīmoli bieži atsaucas uz patentētiem un klīniski pētītiem probiotikas celmiem, lai uzsvērtu savu produktu unikālos, zinātniski pierādītos ieguvumus veselībai, uzsverot, cik svarīgi ir izvēlēties konkrētus celmus mērķtiecīgiem veselības rezultātiem.

Probiotiku jomā patents parasti attiecas uz konkrētiem celmiem, kurus uzņēmums ir identificējis un pētījis, lai pierādītu to unikālos ieguvumus veselībai.

Šādi pētījumi var ietvert klīniskos pētījumus, lai novērtētu probiotiku ietekmi uz cilvēku veselību, piemēram, uzlabojot gremošanu, uzlabojot imūnsistēmu vai aizsargājot pret noteiktām slimībām.

Patentējot probiotisko celmu, uzņēmumam tiek piešķirtas ekskluzīvas tiesības ražot un pārdot to kā savu produktu sastāvdaļu, norādot, ka celms ir rūpīgi izpētīts un tam ir pierādītas veselību veicinošas īpašības.

Klīniski pētītie probiotiskie celmi ir ļoti svarīgi, jo tie sniedz zinātniskus pierādījumus par drošību un efektivitāti, palīdzot patērētājiem pieņemt apzinātus lēmumus par to, kuri probiotiskie produkti varētu būt vispiemērotākie viņu veselības vajadzībām.

LYLBIOTIC intim sastāvā esošie, patentētie celmi – Lacidophilus (La-14™) un L. rhamnosus (HN001™) šobrīd ir vienīgie celmi ar ko ir veikti kvalitatīvi pētījumi un kuriem ir labi rezultāti bakteriālās vaginozes ārstēšanas gadījumā.

LYLBIOTIC klīniskā efektivitāte:

1) palīdz efektīvi līdzsvarot maksts pH līmeni un veicināt veselīgu maksts mikrobiotu. [1]

2) sievietēm ar maksts kairinājuma simptomiem palīdz efektīvi līdzsvarot pH līmeni un veicināt veselīgu maksts mikrobiotu, sekmējot baktēriju līdzsvaru. [2]

3) sievietēm ar bakteriālo vaginozi (BV) palīdz uzturēt veselīgu maksts mikrobiotu, tādējādi sekmējot baktēriju līdzsvaru un atbalstot vispārējo maksts veselību. BV tiek uzskatīta par visbiežāko maksts infekciju sievietēm reproduktīvajā vecumā. [3]

4) sievietēm ar maksts sēnīšu infekciju – kandidozi palīdz uzturēt veselīgu maksts mikrobiotu, tādējādi sekmējot baktēriju līdzsvaru un atbalstot vispārējo maksts veselību. Kandidoze  tie uzskatīta kā otra biežākā maksts infekcija aiz BV. [4]

LYLBIOTIC intim lietošanas indikācijas:

a) profilaktiski;

b) profilaktiski lietojot plaša spektra antibiotikas pret jebkuru infekciju;

c) pēc bakteriālās vaginozes terapijas vai terapijas laikā;

d) pēc antimikotiskās – sēnīšu izraisītu maksts iekaisumu terapijas vai terapijas laikā;

e) pie rekurentām (atkārtotām) urīnceļu infekcijām.

LYLBIOTIC intim dienas deva ir tikai viena kapsula, kas satur 12 miljardus baktēriju.

"Orāli uzņemamas intīmās probiotikas ir nepieciešamas ne vien profilaktiskos nolūkos, tās ir arī viens no terapijas stūrakmeņiem, ārstējot dažādas saslimšanas, kas saistītas ar maksts mikrofloras izmaiņām"

Karlīna Elksne
Ginekoloģe