SIA “pharm & med”
reģ. Nr.40103562963
Rīga, Dzelzavas iela 120Z, LV-1021.
Atbalsta e-pasts: support@lyl.eu
turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

 1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

 1. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem. Produkta cena ir norādīta par vienu produkta vienumu (gab.).

Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas, tajā skaitā par piegādi, tiks atspoguļotas uz ekrāna “groza kopsavilkums”. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

Veiksmīga pirkuma gadījumā, Pircējs saņems pirkuma apstiprinājumu uz norādīto e-pasta adresi. Par darījuma dokumentu ir uzskatāma pirkuma pavadzīme (kas ietver unikālu pirkuma numuru) un uz pircēja e-pasta adresi saņemtais pirkuma apstiprinājums.

AKCIJAS 2 + 1 NOTEIKUMI: 

Internetveikalā izvietotās akcijas “pērc 2 + 1 saņem dāvanā” nosacījumi paredz, ka Pircējam apmaksājot (iegādājoties) divus (2) viena veida produktus, trešais (3) produkts tiek nosūtīts dāvanā. Akcijas noteikumi netiek piemēroti iegādājoties vienu (1) vienas kategorijas produktu un vienu (1) citas kategorijas produktu.

Akcijas noteikums ir uzskatāms par piemērotu, ja bezmaksas produkts ir uzrādīts Pārdevēja nosūtītajā pirkuma apstiprinājuma e-pastā.

Pārdevējs ir tiesīgs atcelt akciju jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

Akcija “pērc 2 + 1 saņem dāvanā”  nesummējās ar citām akcijām, vai kuponiem un/vai citām akcijām, ja vien pārdevējs to nav īpaši norādījis.

ATLAIŽU KUPONS:

Gadījumā, ja klientam/pircējam ir unikāls akcijas kupons, kas piešķir www.lyl.eu veikala produktam vai produktiem procentuālu vai summāru atlaidi, tas nesummējas ar citām akcijām, tajā skaitā “pērc 2 + 1 saņem dāvanā” akciju, ja vien nav īpaši norādīts.

 1. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

Pievienojiet tās maksājumu metodes, kuras izmantos Jūsu internetveikals:

 • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
 • Igaunijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Luminor
 • Lietuvas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB un Luminor
 • Somijas internetbanku maksājumi: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
 • Visa/Mastercard karšu maksājumi

NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

 1. Piegādes noteikumi

Internetveikala www.lyl.eu apkalpošanu, tajā skaitā, bet ne tikai, preču (sūtījumu) pakošanu, piegādi, atgriešanu, komunikāciju ar pircēju (klientu) SIA “pharm&med” vārdā nodrošina piegādes starpniekkompānija SIA “OZERMEDIA”, vienotais reģistrācijas Nr.40103678683.

Preces tiek piegādātas uz sekojošām valstīm: Latvija, Eiropa u.c. Iegādātās preces tiek piegādātas:

 • Latvija: izmantojot AS “Latvijas Pasts” pasta piegādi vai Omniva paku pakomātu/kurjerpasta piegādes, atkarībā no klienta izvēles. Piegādes ilgums – 2 līdz 5 darba dienas. Svētku laikā, palielinoties, noslodzei, piegādes ilgums var aizņemt līdz 7 darba dienām.
 • Lietuva, Igaunija: AS “Latvijas Pasts” pasta piegādi, Omniva, Venipak paku pakomāts/kurjers, atkarībā no klienta izvēlētā piegādes veida. Piegādes ilgums – 2-5 darba dienas. Svētku laikā, palielinoties, noslodzei, piegādes ilgums var aizņemt līdz 7 darba dienām.
 • Eiropas savienības dalībvalstis: AS “Latvijas Pasts” pasta piegāde, vai Express Mail Service starptautiskā paku piegāde, vadoties no piegādātāja izvēles. Piegādes ilgums parasti aizņemt no 4-14 darba dienām.
 • EEZ dalībvalstis: AS “Latvijas Pasts” pasta piegāde. Piegādes ilgums parasti aizņemt no 4-14 darba dienām.
 • Visa PASAULE: AS “Latvijas Pasts” pasta piegāde, vai Express Mail Service starptautiskā paku piegāde, vadoties no piegādātāja izvēles. Piegādes ilgums parasti aizņemt no 7 – 20 darba dienām.

Piegādātājs nodrošina pasūtījuma izsūtīšanu no noliktavas:

 • veicot pasūtījumu darba dienā līdz plkst. 17:00 – tajā pašā dienā;
 • veicot pasūtījumu piektdienā pēc plkst.17:00, vai brīvdienās – nākamajā darba dienā (pirmdienā);
 • veicot pasūtījumu pirmssvētku dienā pēc plkst. 17:00 – tuvākajā darba dienā.

Pasūtījumiem, kas veikti izmantojot AS “Latvijas Pasts”, Omniva vai Venipak piegādes starpniekkompāniju, tiek piešķirts unikāls SŪTĪJUMA IZSEKOŠANAS KODS, kas tiek nosūtīts Pircējam pirkuma apstiprinājuma e-pastā. Šādam sūtījumam ir iespējams sekot līdzi, spiežot uz e-pastā redzamo interaktīvo saiti.

Gadījumā, ja preces saņēmēja valsts nav ES dalībvalsts, visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam, ja vien pārdevējs to tieši nav uzņēmies.

Piegādes izmaksas tiek uzrādītas pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē 1-45 darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 60 kalendāra dienām, par to informējot klientu.

Pārdevējs neuzņemas atbildību par sūtījuma piegādi, ja pircējs (klients), veicot pasūtījumu, ir norādījis nepareizu pirkuma adresi, tajā skaitā, pasta indeksu, pilsētu u.c., vai piegādi uz norādīto adresi nevar nodrošināt no Pārdevēja neatkarīgu apsvērumu dēļ.

 1. Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža. Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, preces drīkst izmantot tikai tām paredzētajiem mērķiem, patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Patērētājs var noteiktā 14 dienu laikā izmantot atteikuma tiesības un, nesniedzot nekādu pamatojumu, atkāpties no distances līguma (izņemot gadījumus, ja iegādāti uztura bagātinātāji, bezrecepšu medikamenti un medicīnas preces, kuriem, saskaņā ar 2007.gada 26.jūnija Ministru kabineta noteikumiem Nr.416 “Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība”, nepieciešami noteikti uzglabāšanas apstākļi (mitruma, gaismas, temperatūras u.c. ierobežojumi).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jāiesniedz atteikuma veidlapu, kuru iespējams atrast šeit: (veidlapa) nosūtot to uz e-pasta adresi support@lyl.eu 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas.

Gadījumā, ja Pircējam ir piegādāta preces aprakstam atbilstoša prece, atbilstoši Pircēja veiktajam pasūtījumam, Prece nav bojāta utt., Pircējs sedz preces atgriešanas izdevumus. Gadījumā, ja piegādāta pirkumam neatbilstoša, bojāta, nepareiza prece, Pārdevējs peces atpakaļsūtīšanu nodrošina bez papildus maksas.

Pircēja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma veidlapas nosūtīšanas internetveikalam, atgriezt Pārdevējam Preces. Pēc atpakaļ nosūtīto preču saņemšanas internetveikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, atmaksā visus no pircēja saņemtos maksājumus pamatojoties uz Distances līgumu.

Pārdevējam ir tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr nav saņēmis no Pircēja Preces vai preču atgriešanas apliecinājumu.

Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus internetveikala saprātīgas kontroles.

Internetveikals patur tiesības atteikties pārdot preces un pieprasīt preču atgriešanu no Pircēja, ja internetveikalā norādītā cena ir ievērojami mazāka par tās tirgus cenu kļūdas dēļ.

 1. Patērētāja tiesības par līgumam neatbilstošu preci

Internetveikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc preču piegādes Pircējam. Ja iegādātajām precēm ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir tiesības pieprasīt preču trūkumu novēršanu vai apmaiņu pret jaunām precēm bez maksas .

Ja preces nav iespējams labot vai nomainīt, Pārdevējs atdod Pircējam visus Distances līgumā paredzētos maksājumus. Pārdevējs uz patērētāja sūdzību sniedz rakstisku atbildi 15 dienu laikā.

 1. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

Internetveikals nodod personas datus 4.punktā minētajiem transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi.

Iepērkoties www.lyl.eu internetveikalā Pircējs nepārprotami piekrīt saņemt LYL produktu mārketinga materiālus (bukletus, brošūras) u.c. izdales materiālus par LYL produktiem, produktu paraugus, kas tiek pievienoti sūtījumam (sūtījuma kastē).

Tāpat Pircējs piekrīt saņemt mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, kas piešķir tiesības LYL sazināties ar Pircēju, nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem uz norādīto Pircēja e-pasta adres, vai telefona nr.  Šajā nolūkā LYL var apstrādāt Pircēja e-pasta adresi, kuru tas norādījis pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem.

 1. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

9. Citi noteikumi 

Internetveikalā integrēto komunikācijas paneli (sarakstes vietni) Tidio uztur piegādes uzņēmums SIA “OZERMEDIA”.

Rīks ir pieejams klienta ērtībai, nolūkā ātri un efektīvi saņemt piegādes informāciju, vispārēju informāciju par produktiem u.c. informāciju saistībā ar internetveikala darbību.

SIA “OZERMEDIA” nav tiesīgs sniegt medicīniska rakstura konsultācijas, sniegt veselības norādes u.c. informāciju, kas tieši vai netieši ir saistīta ar veselību.

SIA “OZERMEDIA” sniegtā informācija ir informatīva rakstura un nerada juridiskas jeb civiltiesiskas sekas.