• Eiropas Savienība: pasta piegāde, ko nodrošina Latvijas pasts vai Express Piegāde (Express Mail Service), atkarībā no klienta izvēles. Piegādes laiks parasti ilgst no 4 līdz 10 darba dienām, vēlākais. Izsekojams sūtījums. Jūs saņemsiet sūtījuma izsekošanas kodu, lai varētu pārraudzīt savas pakas piegādes statusu.
  • EEZ dalībvalstis: pasta piegāde, ko nodrošina Latvijas pasts vai Express Delivery (Express Mail Service), atkarībā no klienta izvēles. Piegādes laiks parasti ilgst no 4 līdz 10 darba dienām, vēlākais. Izsekojams sūtījums. Jūs saņemsiet sūtījuma izsekošanas kodu, lai varētu pārraudzīt savas pakas piegādes statusu.
  • Visā pasaulē: pasta piegāde, ko nodrošina Latvijas pasts vai Express Delivery (Express Mail Service), atkarībā no klienta izvēles. Piegādes laiks parasti ilgst no 7 līdz 20 darba dienām, vēlākais. Izsekojams sūtījums. Jūs saņemsiet sūtījuma izsekošanas kodu, lai varētu pārraudzīt savas pakas piegādes statusu.
  • Latvija: Pasta piegāde, ko nodrošina Latvijas Pasts vai Omniva pakomāts/kurjera piegāde, atkarībā no klienta izvēles. Piegādes laiks ir vēlākais 2 līdz 4 darba dienas. Svētku laikā un palielinātas darba slodzes laikā piegādes laiks var ilgt līdz 7 darba dienām.
  • Lietuva, Igaunija: Pasta piegādi nodrošina Latvijas pasts, Omniva, Venipak pakomāts/kurjers, atkarībā no klienta izvēlētā piegādes veida. Piegādes laiks ir vēlākais 2 līdz 4 darba dienas. Svētku laikā un palielinātas darba slodzes laikā piegādes laiks var ilgt līdz 7 darba dienām.

Piegādātājs nodrošina pasūtījumu nosūtīšanu no noliktavas:

  • noformējot pasūtījumu darba dienā līdz 17:00 – tajā pašā dienā;
  • veicot pasūtījumu piektdien pēc 17:00 vai brīvdienās – nākamajā darba dienā (pirmdien);
  • veicot pasūtījumu pirmssvētku dienā pēc plkst.17:00 – tuvākajā darba dienā.

Sūtījumiem, kas veikti, izmantojot AS “Latvijas Pasts”, Omniva vai Venipak piegādes starpniekus, tiek piešķirts unikāls SŪTĪJUMA IZSEKošanas KODS, kas tiek nosūtīts pircējam pirkuma apstiprinājuma e-pastā. Šādam sūtījumam ir iespējams izsekot, noklikšķinot uz interaktīvās saites e-pastā.

Ja preču saņēmēja valsts nav ES dalībvalsts, visas nodevas un nodokļi, kas nepieciešami, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī, ir jāsedz pircējam, ja vien to nepārprotami neuzņemas pārdevējs.

Papildu informācija ir pieejama sadaļā Noteikumi un nosacījumi.