LYL BIOTIC intim

Patentuotos probiotinės padermės, turinčios kliniškai įrodytas sveikatą stiprinančias savybes.

LYLBIOTIC intim

Įrodytas klinikinis veiksmingumas

Klinikinis LYLBIOTIC intim veiksmingumas buvo įrodytas keturių dvigubai aklų, atsitiktinių imčių, placebu kontroliuojamų tyrimų metu.

Sumažina makšties dirginimo simptomus, tokius kaip niežulys ir išskyros

¹ Russo, R., Edu, A. & De Seta, F. Arch Gynecol Obstet 298, 139–145 (2018).

Efektyviai padidina pieno rūgšties bakterijų skaičių makštyje

¹ De Alberti, D., Russo, R., Terruzzi, F. et al. Arch Gynecol Obstet 292, 861–867 (2015).

Dubultaklu, randomizētu, placebo kontrolētu pētījumu pārskats

Tyrimo tikslas: įvertinti makšties mikrofloros pokyčius vidutinę makšties mikrobiotą turinčioms moterims, kurios 15 dienų buvo gydomos geriamaisiaisL. acidophilus La-14® ir L. rhamnosus HN001™ mišinys kartu su galvijų laktoferinu RCX™ (Respecta®).
Tyrimo tikslas: įvertinti L. acidophilus La-14®, L. rhamnosus HN001™ ir laktoferino veiksmingumą gydant vulvovaginalinės kandidozės (VVC) simptomus ir atkryčius, kaip adjuvantinę terapiją vietiniam klotrimazolui.
Tyrimo tikslas: įvertinti Lactobacillus acidophilus La-14® ir Lactobacillus rhamnosus HN001™ kartu su laktoferinu, kaip adjuvantinės terapijos metronidazolu, veiksmingumą moterims, sergančioms pasikartojančia bakterine vaginoze. (BV).
Tyrimo tikslas: nustatyti, ar sveikų moterų makštyje po vartojimo galima aptikti Lactobacillus acidophilus La-14® ir Lactobacillus rhamnosus HN001™. Dvigubai aklas, atsitiktinių imčių, placebu kontroliuojamas bandomasis tyrimas.

Mokslas už kiekvieną LYLBIOTIC intim padermę

Patentuotos bakterijų padermės La-14® ir HN001™ – išskirtinė teisė įtraukti šias padermes į LYLBIOTIC intim

4

Klinikiniai Tyrimai

100+

Mokslininkų Komanda

12

Milijardai Bakterijų

1

Produktas Europoje

La-14® ir HN001™ bakterijų padermių derinys

LYLBIOTIC intim sudėtis susideda iš unikalių, patentuotų probiotinių padermių Lactobacillus acidophilus La-14® ir Lactobacillus rhamnosus HN001™ derinio, kurių veiksmingumas moterų urogenitalinės sistemos sveikatai yra kliniškai įrodytas.

Norint, kad bakterijų padermės būtų registruotos, reikia atlikti 8 svarbius žingsnius, pradedant laboratoriniu bakterijų gyvybingumo įvertinimu ir baigiant klinikinių tyrimų baze apie saugumą ir poveikį.

Bakterijų štamas reiškia genetiškai skirtingą grupę tos pačios rūšies bakterijų, galinčių pasižymėti unikaliomis savybėmis ir gebėjimais. Netgi tos pačios rūšies genetiniai skirtumai gali lemti skirtingas savybes, tokias kaip patvarumas, gebėjimas prilipti prie žarnyno sienelių arba specifinis poveikis žmonių sveikatai.

Prekiniai ženklai dažnai nurodo patentuotas ir kliniškai ištirtas probiotikų padermes, kad pabrėžtų unikalią, moksliškai įrodytą savo produktų naudą sveikatai, pabrėždami, kaip svarbu atrinkti konkrečias padermes siekiant tikslinių sveikatos rezultatų.

Probiotikų srityje patentas paprastai apima specifines padermes, kurias įmonė nustatė ir ištyrė, kad parodytų jų unikalią naudą sveikatai.

Tokie tyrimai gali apimti klinikinius tyrimus, skirtus įvertinti probiotikų poveikį žmonių sveikatai, pavyzdžiui, gerinti virškinimą, gerinti imuninę sistemą ar apsaugoti nuo tam tikrų ligų.

Patentavus probiotinį štamą, įmonei suteikiama išskirtinė teisė gaminti ir parduoti jį kaip savo produktų sudedamąją dalį, o tai rodo, kad padermė buvo kruopščiai ištirta ir įrodyta, kad jos sveikatai naudingos savybės.

Kliniškai ištirtos probiotikų padermės yra labai svarbios, nes pateikia mokslinius saugumo ir veiksmingumo įrodymus, padedančius vartotojams priimti pagrįstus sprendimus, kurie probiotiniai produktai gali būti geriausi jų sveikatos poreikiams tenkinti.

Patentuotos LYLBIOTIC intim padermės – Lacidophilus (La-14™) ir L. rhamnosus (HN001™) šiuo metu yra vienintelės padermės, su kuriomis buvo atlikti kokybės tyrimai ir kurios turi gerų rezultatų gydant bakterinę vaginozę.

Klinikinis LYLBIOTIC veiksmingumas:

1) Padeda veiksmingai subalansuoti makšties pH ir skatina sveiką makšties mikrobiotą. [1]

2) moterims, turinčioms makšties dirginimo simptomų, padeda efektyviai subalansuoti pH lygį ir skatina sveiką makšties mikrobiotą, skatina bakterijų pusiausvyrą. [2]

3) padeda moterims, sergančioms bakterine vaginoze (BV), išlaikyti sveiką makšties mikrobiotą, taip skatinant bakterijų pusiausvyrą ir palaikant bendrą makšties sveikatą. BV laikoma dažniausia reprodukcinio amžiaus moterų makšties infekcija. [3]

4) moterims, sergančioms makšties grybeline infekcija – kandidozė padeda palaikyti sveiką makšties mikrobiotą, taip prisidedant prie bakterijų pusiausvyros ir palaiko bendrą makšties sveikatą. Kandidozė laikoma antra dažniausia makšties infekcija po BV. [4]

LYLBIOTIC intim vartojimo indikacijos:

a) profilaktiškai;

b) profilaktiškai naudojant plataus spektro antibiotikus nuo bet kokios infekcijos;

c) po bakterinės vaginozės terapijos arba gydymo metu;

d) po antimikotinio – grybelinio makšties uždegimo gydymo ar gydymo metu;

e) dėl pasikartojančių (pasikartojančių) šlapimo takų infekcijų.

LYLBIOTIC intim paros dozė yra tik viena kapsulė, kurioje yra 12 milijardų bakterijų.

„Per burną geriami intymūs probiotikai būtini ne tik profilaktiniais tikslais, jie yra vienas kertinių terapijos akmenų gydant įvairias ligas, susijusias su makšties mikrofloros pokyčiais“.

Karlina Elksne
Ginekologas